fbpx

Bahçelievler Diş

Bahçelievler Diş

Bahçelievler Diş, bakım, dolgu, temizlik ve beyazlatma uygulamaları Klinik AFM ile problem olmaktan çıkıyor.

Diş bakımları ihmal edildiği için dişlerin iltihaplanarak büyük ağrılar yaşamamıza neden olan diş çürükleri ancak kanal tedavisi ile tedavi edilebilmektedir.

Bilinenin aksine kanal tedavisi katlanılmaz acıların yaşandığı bir tedavi değildir. Tedavinin yapılacağı bölge ve diş kökü lokal anestezi ile uyuşturulduğu için herhangi bir ağrı hissedilmez. Tedavideki amaç mevcut olan ağrıdan hastayı kurtarmaktır. Lakin toplum arasında ağrılı bir tedavi tekniği olarak bilindiği için tedaviyi mümkün olduğunca ötelenmektedir. Halbuki bu öteleme dişlere ve ağız sağlığımıza faydadan daha çok zarar vermektedir. Bu durum, diş kaybına kadar gidebilecek bir sorunların yaşanmasına davetiye çıkarmaktadır.

Hızlı ve Kolay Randevu Hizmeti Klinik AFM'de.

Geçmişte derhal çekim yoluna gidilen çürük dişler günümüzde kanal tedavisiyle uzun yıllar problem oluşturmadan ve diş yapısı bozulmadan kullanılmaya devam etmektedir. Kanal tedavisi yapılırken diş kesinlikle uyuşturulmaktadır. Eğer iltihaplanma ileri seviyelere geldiyse Bahçelievler diş programlarında daha ileri seviye uyuşturma teknikleri kullanılmakta ve hasta kanal tedavisine hazır hale getirilmektedir. Dişlerde kanal tedavi olmasını gerektirecek hasarın oluşma nedenleri şöyle sıralanabilir;

Bahçelievler diş ve diş bakımı
  • Derin diş çürükleri,
  • Dolgu ve kaplama uygulamalarından önce yapılan ve altta kalan çürükler,
  • Dolgu yapıldığı halde nihai sonuca erişmemiş rahatsızlıklar,
  • Dişlerde gıcırdatma rahatsızlığı ve pulpada hasar meydana gelmesi,
  • Diş eti rahatsızlıkları,
  • Dişlerde çatlak oluşumu,
  • Hayatın herhangi bir safhasından herhangi bir nedenle ağız ve dişlerde oluşan hasarlar.

Bazı kişilerde bu belirtilerin dışında sıcak ve soğuğa karşı titizlik oluşması, diş eti etrafında şişmeler meydana gelmesi gibi işaretler dişe kanal tedavisi uygulaması gerektiğini işaret eden emarelerdir. Canlı görünümünü yitiren dişler hiçbir şikâyet olmasa bile zaman içinde enfekte olabilmektedir. Böyle durumlarda derhal diş doktorunu görmekte yarar vardır. İncirli Bahçelievler diş, aramalarında ön planda olan Klinik AFM, yapılan ön muayene ve tanılarla diş kaybı olmasına izin verilmeden tedavi sürecini başlatacaktır.

İstanbul Bahçelievler’de Diş uygulamasında Klinik AFM doktorları kullandıkları modern tedavi teknikleriyle hastaların diş kanal tedavisi kaygılarını en aza indirmektedirler. Klinik AFM, bakım ve tedavileri ne kadar zaman alır? Sorusu çok sık rastlanılan sorulardandır. Bahçelievlerde Kanal Tedavisi çoğunlukla iki, bazen de üç seansta halledilebilecek bir tedavi tekniği izlemektedir. Bu noktada standart bir seans sayısı bildirmek son derece güçtür. Her diş hastası ve her diş sorunu kendine has özelliklere sahiptir. Kişisel işlemler gerektirdiği için bu süreler büyük değişkenlikler göstermektedir.

Görsel Blog

Klinik AFM

Uluslararası standartlarda hizmet, tam donanımlı klinikler ve kaliteli tedavi anlayışıyla Bahçelievler Diş Kliniği Klinik AFM, Bahçelievler İstanbul‘daki adresinde.

Bahçelievler Kanal Tedavisi

Kanal tedavisi gibi önemli bir tedavi alanı Endodonti Diş Hekimlerimiz ile sunulmaktadır. Bahçelievler kanal tedavisi çözümlerimiz, kişilerin diş çürüklerinin kontrolleri, röntgen ve ağız taraması yapıldıktan sonra karara bağlanmaktadır. Tedavi görmesi gereken diş kurtarılmaya müsait ise kanal tedavisine gerek kalmadan işleme alınarak sürecin tamamlanmasına gidilmektedir.

İncirli Diş Hastanesi

İstanbul / Bahçelievler diş dolgusu işlemleri için İncirli diş hastanesi araması yapan hastalar, tedavi işlemlerini profesyonel ve mesleki uzmanlığını eline almış doktorlar tarafından yapıldığının farkındalar. Klinik AFM diş hekimleri İncirli diş hastanesi için gerekli olan tüm yetkinliğe sahip olarak diş tedavisine ev sahipliği yapmaktadır.

Bahçelievler Diş Temizleme

Dişlerimizde bulunan diş taşları veya renginde olan sararmaların çözümleri, Bahçelievler diş temizleme arayışlarına giren hastalarımız için teknolojik imkanlar, sunulan hizmet kalitesi ile tercih noktası olmamızı sağladı. Diş hekimliğinin tüm branşlarında verdiğimiz profesyonel hizmetin yanı sıra estetik diş hekimliğine de verdiğimiz üstün hizmet ile sizlerleyiz.

Bahçelievler Diş Hekimi

Diş tedavisinde ileri teknolojiden yararlanmak olmazsa olmaz hususlardan bir tanesidir. Alanında uzman doktorlar ile gelen hasta memnuniyetine üstün teknolojik cihazlar da katıldığında, sürecin hızlı tamamlanması kaçınılmazdır. Bahçelievler diş hekimi, uzman doktor isteklerinize çözüm sunmak için Klinik AFM, tüm dallarda verdiği üstün tedavi imkanları ile kapılarını açtı.

Bahçelievler Kanal Tedavisi